شمال قزوین اقتصادی سرمایه گذار سرمایه گذاری

شمال: قزوین اقتصادی سرمایه گذار سرمایه گذاری شهرک کربن معاون استاندارقزوین احداث شهرک منوچهر حبیبی

گت بلاگز استان ها شهرک کربن در قزوین احداث می‌شود

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین از احداث شهرک کربن در استان خبر داد و گفت: نشانه از ایجاد این شهرک خودکفایی در زمینه جلوگیری از واردات هست.

شهرک کربن در قزوین احداث می‌شود

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان،جلسه بررسی احداث شهرک کربن صبحگاه امروز با حضور منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار، یاری عضو هیأت علمی امور اقتصادی، مدیر مرکز خدمات سرمایه گذاری استان قزوین، کشاورز مدیر شرکت شهرک های استان قزوین، و نماینده صنعت و معدن در محل مرکز خدمات سرمایه گذاری استان برگزار شد.
معاون امور اقتصادی استاندار قزوین در این جلسه اظهار داشت: سیاست دولت جهت جذب و حمایت از سرمایه گذاری است و تلاش می کنیم در این راستا که جزو اولویت های کاری استان بوده به سرمایه گذاری خدمات رسانی کنیم.

عبارات مهم : قزوین

منوچهر حبیبی گفت: در بحث سرمایه گذاری ما به دنبال صنایع نو و برندهای تازه و سازگار با محیط زیست هستیم.
وی اضافه کرد: این بحث در طرحی به نام شهرک کربن مطرح است و نشانه از ایجاد این جلسه، اعلام آمادگی استان جهت حمایت از سرمایه گذاران چه در داخل شهرک ها و چه خارج از شهرک ها است.
معاون امور اقتصادی استاندار قزوین بیان کرد: به همین جهت شرکت شهرک ها هم اعلام آمادگی در خصوص تخصیص داده شده است زمین به این شهرک ها را دارد و مابقی دستگاه ها هم توانایی کمک را خواهند داشت.
حبیبی افزود: بخش عمده این شهرک ها، وارداتی است ولی نشانه ما از ایجاد این شهرک ها خودکفایی در زمینه جلوگیری از واردات است.
این مسؤول تصریح کرد: ایجاد چنین شهرک هایی، واردات را کم کردن داده و کمک عمده ای به اقتصاد کشور می کند.
معاون امور اقتصادی استاندار قزوین اذعان کرد: استان قزوین به علت اهمیت این امر، به دنبال جذب سرمایه گذار بوده و در این راه هر آنچه در جهت حمایت از سرمایه گذاران نیاز باشد را برطرف می کند.
انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: قزوین | اقتصادی | سرمایه گذار | سرمایه گذاری | شهرک کربن | معاون استاندارقزوین | احداث شهرک | منوچهر حبیبی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog