شمال قزوین اقتصادی سرمایه گذار سرمایه گذاری

شمال: قزوین اقتصادی سرمایه گذار سرمایه گذاری شهرک کربن معاون استاندارقزوین احداث شهرک منوچهر حبیبی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های تا ۱۰ سال ساخت

مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهر با توجه به زیاد کردن حجم مراجعات متقاضیان خرید یا فروش در دو ماه اخیر عنوان می‌کنند بازار مسکن نسبت به مدت مشابه سال گذشته با

قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های تا ۱۰ سال ساخت

قیمت پیشنهادی آپارتمان های تا ۱۰ سال ساخت

عبارات مهم : اخبار

مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهر با توجه به زیاد کردن حجم مراجعات متقاضیان خرید یا فروش در دو ماه اخیر عنوان می کنند بازار مسکن نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد تدریجی مواجه شده است که نشان می دهد بازار از رکود عمیق فاصله گرفته و کم کم به ایستگاه نهایی دوره پیش رونق نیز نزدیک می شود.

به گفته مشاوران املاک، نزدیک شدن به دوره رونق این تصور را جهت بعضی از مالکان و فروشندگان به وجود آورده که می توانند قیمت های پیشنهادی خود را چندین برابر زیاد کردن دهند. این در حالی است که بازار مسکن در دوره فعلی کشش زیاد کردن قیمت های چند برابری را ندارد. از این رو بهتر است مالکان و فروشندگانی که قصد فروش املاک خود را دارند به رشد قیمت متناسب با میانگین قیمت منطقه خود اقدام کنند. در گزارش نبض بازار امروز قیمت های پیشنهادی آپارتمان های مسکونی با عمربنای کمتر از ۱۰ سال ارائه شده است هست. در این میان اگرچه قیمت پیشنهادی بعضی آپارتمان ها متناسب با قیمت میانگین همان منطقه ارائه شده است اند، ولی بعضی از املاک با قیمت متفاوت و بیش از میانگین منطقه هستند.

قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های تا ۱۰ سال ساخت

اخبار اقتصادی – دنیای اقتصاد

واژه های کلیدی: اخبار | بازار | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog